Każdy dzień w którym spłacasz kredyt na złych warunkach to strata. Porozmawiaj z ekspertem już dziś!

W jakiej sytuacji mogę odzyskać pieniądze z kredytu, który aktualnie spłacam?

Wyrok TSUE z 2019 roku jest korzystny również dla osób, które aktualnie spłacają kredyt. Jeśli Twój kredyt zawiera zbędne koszty, masz prawo się ich pozbyć.

Jak to możliwe, przecież podpisałem umowę i zgodziłem się na warunki zaproponowane przez bank?

Podpisanie umowy kredytowej na niekorzystnych warunkach nie przesądza jeszcze o tym, że bank otrzyma wszystkie pieniądze, na które liczy. Jeśli istnieje na rynku oferta, która jest dla Ciebie korzystniejsza, odnajdziemy ją i zredukujemy zbędne koszty.

JAK TO DZIAŁA?

To bardzo proste. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu stworzymy ofertę konkurencyjną do kredytu, który aktualnie spłacasz. Finalnie będziesz spłacał kredyt na lepszych warunkach, a dodatkowo bank, w którym do tej pory spłacałeś kredyt, będzie musiał oddać Ci część kosztów, które już poniosłeś.

JAKIE KOSZTY ZWRÓCI MI BANK?

Podczas uruchamiania kredytu, bank pobiera część kosztów zwiększając kwotę Twojego kredytu o wysokość ubezpieczenia oraz prowizji. Te dwie pozycje są dla banku dodatkowym sposobem na zarobek. Ponadto, kwota kredytu jest oprocentowana. Dzięki naszemu skutecznemu działaniu, bank będzie musiał oddać Ci część prowizji oraz ubezpieczenia, a Ty dodatkowo zaoszczędzisz na oprocentowaniu.

Wyślij umowę do bezpłatnej analizy.

Przygotowaliśmy dla Ciebie krótką prezentację.
Zobacz jakie to proste!