DLACZEGO WARTO SPRAWDZIĆ, CZY KREDYT JEST CI NAPRAWDĘ POTRZEBNY?

Kredyt gotówkowy to zły pomysł na zdobycie pieniędzy na zachcianki i przyjemności!

Nasz ekspert wskaże Ci aspekty, na które warto zwrócić uwagę, aby upewnić się, czy kredyt gotówkowy wynika z realnej potrzeby.

SPRAWDŹ ALTERNATYWĘ

Prawdopodobnie posiadasz więcej pieniędzy, niż Ci się wydaje. Zdecydowana większość naszych klientów po analizie swoich aktualnych oraz zamkniętych umów z instytucjami finansowymi, otrzymuje dodatkowy wpływ środków na konto. Co byś powiedział gdybyś zgłosił się do nas po kredyt, a wyszedłbyś z pieniędzmi, ale bez kredytu? My takie rozwiązania lubimy najbardziej!

PROWIZJA

Źle dobrany kredyt gotówkowy może być bardzo dużym obciążeniem dla budżetu. Należy zadbać, aby kredyt nie miał doliczonej prowizji lub miał możliwe najniższą.

UBEZPIECZENIE

Jeśli kwota kredytu mogłaby w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia stanowić obciążenie dla rodziny, kredyt należy zabezpieczyć. Banki często proponują własne ubezpieczenia kredytu, jednak są one zwykle bardzo niekorzystne oraz, co ciekawe, zabezpieczają przede wszystkim bank. Jak dobrać odpowiednio ubezpieczenie do kredytu?

OPROCENTOWANIE

Aby kredyt stanowił możliwie najmniejsze obciążenie, należy zadbać o to, by był nisko oprocentowany. Oprócz wysokości oprocentowania, warto zwrócić szczególną uwagę na to, czy jest ono stałe, czy zmienne. Ze względu na aktualną niestabilną sytuacje na rynku, kredyty ze zmiennym oprocentowaniem mogą być bardzo niebezpieczne. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, porozmawiaj o tym z naszym ekspertem.