KIM JESTEŚMY?

Nasz zespół to grupa ekspertów z zakresu finansów, prawa i bankowości. Specjalizujemy się w redukowaniu kosztów zobowiązań finansowych. Co jeśli dowiesz się, że prawdopodobnie posiadasz pieniądze, o istnieniu których nie wiesz? Naszym zadaniem jest pokazać Ci gdzie one są, wytłumaczyć dlaczego Ci się należą oraz doprowadzić do tego, żeby znalazły się na Twoim koncie.

CO NAS WYRÓŻNIA?
Jeśli trafiłeś na naszą stronę, to prawdopodobnie zaciekawiliśmy Cię jedną z naszych kampanii informacyjnych. Nie martw się, nie czytamy Ci w myślach, po prostu przekazywanie cennych informacji na temat rynku finansowego to nasz główny sposób promocji.

Jesteśmy Twoim doradztwem, dlatego radzimy – kredyt to zły pomysł na zdobycie pieniędzy na zachcianki i przyjemności. Jeśli zgłosisz się do nas z prośbą o ofertę nowego kredytu gotówkowego, pomożemy Ci sprawdzić, czy na pewno go potrzebujesz oraz pokażemy Ci alternatywne sposoby na zdobycie dodatkowej gotówki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi 5 zasadami doradzania.

DLACZEGO DOBRZE, ŻE TU TRAFIŁEŚ?

Korzystałeś z usług banków i towarzystw ubezpieczeniowych ?

– Przeanalizujemy Twoje umowy i pokażemy Ci jak odzyskać z nich pieniądze.

Szukasz najlepszej oferty kredytu hipotecznego?

– Pokażemy Ci Twoje możliwości, znajdziemy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb oraz załatwimy za Ciebie wszystkie niezbędne formalności.

Prowadzisz firmę?

– Pozyskamy dla Ciebie korzystne finansowanie zabezpieczone gwarancjami unijnymi. Odzyskamy pieniądze z aktualnie spłacanych kredytów. Pokażemy Ci jak zabezpieczyć Twoich najbliższych oraz Ciebie.